CHRU metal forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHRU metal forum

Ovo je mjesto za rasprave o metalu i sve ostalo vezano za metal i zivote metalaca!
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 question za admina

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: question za admina   question za admina Icon_minitimesub kol 25, 2007 3:17 pm

Ovak, zanimaju me pravila u vezi spamanja, opomene, psovke i te sheme, dizanje rankova, ono standardna forumska prepucavanja. E i brazy nebi bila brazy jer će otvorit topic kaladont, a onda će bit svega, hehehehe
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimesub kol 25, 2007 3:21 pm

eto iskoristit ću ovi topic da pohvalin forum, layout je predobar, struktura foruma je jednostavna, i lako je navigavat po forumu, samo da dođe šta više korisnika! Svaka čast! cheers
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
raging_demon
Admin
Admin
raging_demon


Male
Broj postova : 39
Age : 35
Location : Trogir
Registration date : 22.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimesub kol 25, 2007 4:24 pm

apocalypse je napisao/la:
Ovak, zanimaju me pravila u vezi spamanja, opomene, psovke i te sheme, dizanje rankova, ono standardna forumska prepucavanja. E i brazy nebi bila brazy jer će otvorit topic kaladont, a onda će bit svega, hehehehe

pa vecina spama ce bit izbrisana, osin u svađaonici. nikakve cenzure nema tako da se moze psovat, naravno u nekin granicama kulture, amo to tako rec, a rankovi se dizu sa brojen postova..
[Vrh] Go down
https://chrumetalforum.forumcroatian.com
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimeuto kol 28, 2007 2:04 pm

forum je super za pocetak Very Happy ali ima pun kurac spamma i mislim da bi admin trebao davat opomene a onda i bann jer jebovas svaki topic koji je otvoren je pun spamma Sleep Evil or Very Mad otvorite topice za spammat a ne spammajte svaku temu jebovas***.... pirat monkey

i mislim da je glupo da stalno brises spam postove bilo bi lakse da dajes opomene pa neka ljudi paze kamo ce o cemu pricat hehe..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
raging_demon
Admin
Admin
raging_demon


Male
Broj postova : 39
Age : 35
Location : Trogir
Registration date : 22.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimeuto kol 28, 2007 4:10 pm

ako pogledas realno, kolko ljudi ce poslusat opomene, mislin ni vlastita cura me ne slusa Embarassed zasto bi opnda iko drugi, jednostavnije je pobrisat, a ako mi neko stvarno digne zivce dobije bananu i gotovo!
[Vrh] Go down
https://chrumetalforum.forumcroatian.com
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimeuto kol 28, 2007 4:13 pm

raging_demon je napisao/la:
ako pogledas realno, kolko ljudi ce poslusat opomene, mislin ni vlastita cura me ne slusa Embarassed zasto bi opnda iko drugi, jednostavnije je pobrisat, a ako mi neko stvarno digne zivce dobije bananu i gotovo!

e pa onda joj daj bananu ,ne budi papak Twisted Evil Laughing lol!
[Vrh] Go down
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimeuto kol 28, 2007 4:14 pm

mislim na BANanu da se razumijemo... Laughing Razz
[Vrh] Go down
leslie
Newbie
Newbie
leslie


Male
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Gotham city
Registration date : 26.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimečet kol 30, 2007 3:05 pm

Daj Joe pocmi brisat sranja, banaji ove sta zachatavaju teme....
[Vrh] Go down
• The Erotic Slut •
Junior Member
Junior Member
• The Erotic Slut •


Female
Broj postova : 76
Age : 34
Location : Trogir ..
Registration date : 22.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimečet kol 30, 2007 6:00 pm

poceja je brisat sranja meni nema pola moga Smile
[Vrh] Go down
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitimečet kol 30, 2007 6:05 pm

• The Erotic Slut • je napisao/la:
poceja je brisat sranja meni nema pola moga Smile

bas se pitam zasto lol Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





question za admina Empty
PostajNaslov: Re: question za admina   question za admina Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
question za admina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CHRU metal forum :: Ostalo :: Sve Ostalo-
Forum(o)Bir: