CHRU metal forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHRU metal forum

Ovo je mjesto za rasprave o metalu i sve ostalo vezano za metal i zivote metalaca!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 najbrutalniji post ikad !!

Go down 
+7
Anal_Nosorog
Devil's sister
JAn
• The Erotic Slut •
Pandemonium
apocalypse
north666wind
11 posters
Autor/icaPoruka
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:06 pm

Najbrutalniji post ikad!
Sa Forum.hr - a:

Kako da ju nagovorin na lignju?

Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar. Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak. Od onda san posta ovisan o tome.

Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija. Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta. Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila. To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u.

Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu. Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu (analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome).

E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom. Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija šok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama. E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji.
Pomozite.
Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.


neznam pod koji naslov sam to trebala stavit ali evo...haha
TO JE BOLESNO.
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:10 pm

ne znam koga mi je više ža njegove cure ili lignje, hahahahahahaha
koji idiot, šta nije prova hobotnicu? ili meduzu? hmm, to boli... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:12 pm

ali jebote zamisli koji je to peder na kraju je curu optuzio da njena menga smrdi po ribi .... ccc..... lol! lol!
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:15 pm

lol...ali lignja??? di mu je pamet? i još poslin toga je pofriga i izide? ajme povrača mi se... odakle je taj post? jel imaš link?
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:17 pm

nope... imam frenda koji je u zadnje vrijeme malo obolio na zivce pa na blogu objavljuje te gluposti... a pocetna ideja je bila da blog govori o punku... a sad je spika o lignji...hehehe Laughing
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:18 pm

a ono...hehehehehehehehe.... cheers
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
Pandemonium
Newbie
Newbie
Pandemonium


Female
Broj postova : 43
Age : 33
Location : Trogir
Registration date : 23.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 4:56 pm

ajme ćula san za ovo.. tragedija.. meni je žal jadne beštije jebote!! neka sljedeći put prova to napravit krokodilu u usta.. mislin da bi mu bilo jaaako veselo i da bi gušta ka nikad u životu.. muahaha.. lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/_evil_in_a_closet_
• The Erotic Slut •
Junior Member
Junior Member
• The Erotic Slut •


Female
Broj postova : 76
Age : 34
Location : Trogir ..
Registration date : 22.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 5:04 pm

aime ee vladka to si doro rekla .. ahahahahahah Laughing Laughing
[Vrh] Go down
JAn
Newbie
Newbie
JAn


Male
Broj postova : 27
Age : 31
Location : Trogir
Registration date : 24.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 5:59 pm

neko je mastovit, al opet- ko god da je to napisa ima teskih mentalnih problema!- da lignje
stari cara
[Vrh] Go down
Devil's sister
Junior Member
Junior Member
Devil's sister


Female
Broj postova : 96
Age : 30
Location : Trogir/Ciovo
Registration date : 26.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 11:19 pm

a bidna lignja....aaaaaaaaaa......neiden vise lignje...evo odricen ih se priko ovog djavla......
[Vrh] Go down
Anal_Nosorog
Junior Member
Junior Member
Anal_Nosorog


Male
Broj postova : 88
Age : 31
Location : Trollberg
Registration date : 24.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 11:47 pm

star predobro triba to probat Laughing
[Vrh] Go down
Devil's sister
Junior Member
Junior Member
Devil's sister


Female
Broj postova : 96
Age : 30
Location : Trogir/Ciovo
Registration date : 26.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened kol 26, 2007 11:51 pm

a sta je sad si se i ti napalija na bidnu zivotinju......e sluzbeno je se odricen.....
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimepon kol 27, 2007 1:09 am

a neću komentirat, mislim da su svi zaključili da je lik bolestan...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
†Devils owN†
Newbie
Newbie
†Devils owN†


Female
Broj postova : 43
Age : 30
Location : Trogir
Registration date : 27.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimepon kol 27, 2007 11:54 am

a jadna lignja... lik nije normalan... fuuj....
[Vrh] Go down
leslie
Newbie
Newbie
leslie


Male
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Gotham city
Registration date : 26.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimesri kol 29, 2007 1:56 am

Mislim da je ocito da se lik zajebaje......
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimesri kol 29, 2007 11:19 am

očito je da lik želi sex sa izvanzemaljcem...Pa moga je jednostavno pitat Michaela Jacksona! lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
leslie
Newbie
Newbie
leslie


Male
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Gotham city
Registration date : 26.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimesri kol 29, 2007 1:07 pm

apocalypse je napisao/la:
očito je da lik želi sex sa izvanzemaljcem...Pa moga je jednostavno pitat Michaela Jacksona! lol!

Sta bi ti radije? Very Happy Very Happy Very Happy

najbrutalniji post ikad !! Divovska20lignjadc7najbrutalniji post ikad !! 60659eg6

Da moram birat između toga izabrao bi
najbrutalniji post ikad !! Nooserd5
[Vrh] Go down
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimesri kol 29, 2007 2:08 pm

slažem se, hehehehe
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
north666wind
Junior Member
Junior Member
north666wind


Broj postova : 70
Location : suomi
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimesri kol 29, 2007 2:14 pm

apocalypse je napisao/la:
slažem se, hehehehe

potpis Razz Shocked
[Vrh] Go down
dane
Junior Member
Junior Member
dane


Female
Broj postova : 57
Age : 30
Location : trogir
Registration date : 29.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimečet kol 30, 2007 8:16 am

ajme koji pacijent.....
[Vrh] Go down
crna zena ;)
Junior Member
Junior Member
crna zena ;)


Female
Broj postova : 57
Age : 33
Location : Dreams
Registration date : 25.08.2007

najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitimened ruj 09, 2007 3:20 am

ma tko zna ima ludih i glupih ljudi Wink khm...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/damned_girl
Sponsored content





najbrutalniji post ikad !! Empty
PostajNaslov: Re: najbrutalniji post ikad !!   najbrutalniji post ikad !! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najbrutalniji post ikad !!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CHRU metal forum :: Iz života metalaca... :: Ljubav, erotika, seks...-
Forum(o)Bir: