CHRU metal forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHRU metal forum

Ovo je mjesto za rasprave o metalu i sve ostalo vezano za metal i zivote metalaca!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KRIVE PROSUDE...

Go down 
+4
leslie
apocalypse
Pandemonium
• The Erotic Slut •
8 posters
Autor/icaPoruka
• The Erotic Slut •
Junior Member
Junior Member
• The Erotic Slut •


Female
Broj postova : 76
Age : 34
Location : Trogir ..
Registration date : 22.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimepet kol 24, 2007 4:03 pm

[b] ovako, svidja mi se ova tema o kosi...
prvo, zamolila bi sve one zidove da neka ne seru o kosi, jer niko nikome ne brani da pusta kosu, da seshisa ili brije ono... Evil or Very Mad

drugo, vecina kad vidi nekoga duge kose, odma zakljucuje metalac je, debil je, stoka, ne pere se, masna mu je kosa [shta u vecine muskiih je ] Twisted Evil no.. ugl, neka prvo upoznaju tu osobu i vide klk vridi ik akva je na temelju njen osobnosti i karaktera, a ne JEBENE KOSE...

ipak, sve u svemu, lipo je vidit muskog normalne kose, muskastog pravog izgleda lol... al ono.. metalcima lipo stoji duga kosa, ka npr cajkanima kratka na jezha.. ahahahahahah Very Happy koji san ja retaja..
eto to je moje misljenje o kosi..

sad bi ja pohvalila svoju kosu, al nechu to che neko drugi tu napravit ...
bwahahah Wink

pozdrav !
[Vrh] Go down
Pandemonium
Newbie
Newbie
Pandemonium


Female
Broj postova : 43
Age : 32
Location : Trogir
Registration date : 23.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimepet kol 24, 2007 7:40 pm

ovaj, da.. kosa.. pa većina metalaca koje ja znan ili san upoznala peru kosu.. dosad nisan naletila na nekoga "ozbiljnije masnog".. možda zato šta bižin od takvih ljudi..
[Vrh] Go down
http://myspace.com/_evil_in_a_closet_
apocalypse
Junior Member
Junior Member
apocalypse


Male
Broj postova : 143
Age : 37
Location : Seget - Vranjica
Registration date : 25.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimesub kol 25, 2007 1:05 pm

a daj brazy, muški ti nose dugu kosu jer znaju da će ih uvatit čelavost jednog dana, pa da se izgustaju dok mogu, hehehehehehe lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/apocalypse4987
leslie
Newbie
Newbie
leslie


Male
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Gotham city
Registration date : 26.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimesri kol 29, 2007 1:59 am

a uglavnom, imas kosu kakvu oces, peres je redovito i boli te kurac sta drugi misle, ionako nemozes svakome udovoljit
[Vrh] Go down
death_rider
Newbie
Newbie
death_rider


Broj postova : 24
Registration date : 24.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimečet kol 30, 2007 4:47 am

tako je Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
dane
Junior Member
Junior Member
dane


Female
Broj postova : 57
Age : 30
Location : trogir
Registration date : 29.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimečet kol 30, 2007 8:04 am

sta mene briga kakvu ko ima kosu.... ma boli mene neka stvar za to.... fala bogu pa iman svooju kosu... i na tome san zahvalna....
[Vrh] Go down
Lyony
Newbie
Newbie
Lyony


Broj postova : 1
Registration date : 06.09.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimesub ruj 29, 2007 10:27 pm

...meni uopće nije briga jel čovik ima dugu kosu...ono...meni je draže jel čovik dobar... Exclamation ...
[Vrh] Go down
Devil's sister
Junior Member
Junior Member
Devil's sister


Female
Broj postova : 96
Age : 30
Location : Trogir/Ciovo
Registration date : 26.08.2007

KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitimepon lis 08, 2007 9:46 pm

ahahahaha....najbolja je duga il duza....Hura za dugu kosu (?!)....Aj pukla san.... elephant
[Vrh] Go down
Sponsored content





KRIVE PROSUDE... Empty
PostajNaslov: Re: KRIVE PROSUDE...   KRIVE PROSUDE... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KRIVE PROSUDE...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CHRU metal forum :: Iz života metalaca... :: O kosi-
Forum(o)Bir: